Виставка дитячих фотографій за темою «Моя Батьківщина – Харківщина» за підсумками походів, екскурсій та експедицій по рідному краю
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/101086490_700323527451943_1328787216943546368_n.jpg)
В Українi та свiтi першого літнього дня традицiйно вiдзначають День захисту дiтей та Всесвiтнiй день батькiв. В рамках проєкту “Моя Батькiвщина – Харкiвщина” учнi закладів середньої освіти Краснокутського району органiзували онлайн виставку дитячих фото. Дiти подiлились яскравими свiтлинами рiдного краю за підсумками походів, екскурсій, експедицій.